Kontakt

EuroWeld AS
Haraldsvei 9,
Postboks 420
1471 Lørenskog

Tlf. +47 67 92 02 20
E-post: post@euroweld.no

Daglig leder og prosjektleder: Magnor Sletten       

magnor@euroweld.no            mobil +47-92 69 64 59

Driftsleder og prosjektleder: Daniel Kostrzewski      

daniel@euroweld.no              mobil  +47-957 60 748

Prosjektleder: Milos Stoisavljevic       

milos@euroweld.no                mobil  +47-41 21 88 52

Produksjon- og montasjeleder: Kim Rune Olsen   

produksjon@euroweld.no        mobil +47-900 90 843

Produksjon- og montasjeleder: Simo Knesewic    

simo@euroweld.no          tel +47-476 71 557

Styreleder: Knut Antonsen   

knut@euroweld.no         tel +47-916 98 997

Varsling

Rutine for varsling av kritikkverdige forhold på arbeidsplassen